Paardenkophuid 200 gram
Voor de doorgewinterde kauwer is paardenkophuid — gemaakt van 100% paard— de perfecte kauwsnack! Aangezien deze gedroogde snack erg hard is, zal jouw viervoeter hier een flinke kluif aan hebben.
Naast de vele eiwitten en voedingsstoffen bevat paardenkophuid slechts een laag vetpercentage. Daarom is onze kophuid óók geschikt voor honden met een pondje meer. Kortom, een smakelijke én gezonde kauwsnack.
Koop je liever in bulk? Bekijk dan de verpakking van 1 kilo.
Geen kunstmatige toevoegingen
Wist je dat paarden kophuid geen geur, kleur- en smaakstoffen bevat? Oftewel, vrij van kunstmatige toevoegingen. Bovendien is er geen sprake van granen, gluten en conserveringsmiddelen.
Voor welke honden is paardenkophuid geschikt?
Gezien het formaat raden wij aan om deze kauwsnack alleen aan middelgrote en grote honden te geven.
Voorkom verveling
Het vele kauwen helpt niet alleen om verveling tegen te gaan; ook red je zo jouw meubilair uit de kauwgrage tanden van je hond.
Fijn voor de hondentandjes
Het vele kluiven draagt bij aan een gezond hondengebit. Verder verminder je hiermee tandplak én tandsteenvorming. Zo bespaar je jouw harige vriend weer een bezoekje aan de ‘tandarts’.
Hypoallergene kauwsnack
Doordat paardenkophuid uit 100% paard bestaat, is deze kauwsnack óók geschikt voor honden met voedselintoleranties. Paardenvlees wordt namelijk amper gebruikt in hondenvoeding- en/of snacks. Om deze reden heeft jouw viervoeter geen allergie voor paard kunnen ontwikkelen. Daarom is paardenkophuid een hypoallergene kauwsnack die ook geschikt is voor een eliminatiedieet.
Voedingsadvies
Zorg dat je ten alle tijden in de buurt bent wanneer je hond aan het kluiven is. Geef je viervoeter daarnaast genoeg drinkwater.
Overig
Aangezien het een natuurlijk product betreft, kan de kleur, vorm en maat afwijken.
Bewaar de kophuid altijd op een donkere, droge en koele plek.
Wat zijn de voordelen?
- 100% natuurlijk product
- Graan- en glutenvrij
- Vrij van conserveringsmiddelen
- Bevat geen geur, kleur- en smaakstoffen
- Geschikt voor allergische honden
- Helpt bij het reinigen van hondentandjes
Cindy Schreij (geverifieerde eigenaar) –
Super kwaliteit en de honden zijn er gek op
A. Kamper (geverifieerde eigenaar) –
Honden vinden het lekker.
Patrice van Gelder (geverifieerde eigenaar) –
Deze zijn voor mijn hond iets te dun dus zo op, daar moet ik dikkere voor hebben.
Renate Grunder (geverifieerde eigenaar) –
Hond vindt het geweldig
Demi Blaauw (geverifieerde eigenaar) –
hij vind het geweldig
Patty Koorevaar (geverifieerde eigenaar) –
Moeilijk om weg te kauwen. Botten zijn erg groot.